MİSYON & VİZYON

CD Mimarlık  bir kavram olarak tasarımı; yaşamların kesişmesi, paylaşılması ve değiştirilip geliştirilmesi şeklinde algılar, bu noktada tasarımları ve projeleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırır.

Şirketimiz deneyimli tasarımlarıyla her türlü üretimde bilgisini ve sezgisini kullanarak mekanı,malzemeyi ve ışığı temel alır. Bu üretimi doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı ilke edinmiştir.

CD Mimarlık LTD ŞTİ tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve tüm projeler alanında hizmet vermektedir.

CD Mimarlık  tarafınca üstlenilen işler , proje veya konseptin analiz, araştırma , eskiz , etüt ve tasarımıyla başlayıp , tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerde amaçlanan ; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının  optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir.

CD Mimarlık olarak amacımız ; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru , hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir.

CD  Mimarlık konsept projelerin tasarım ve sunumlarından başlayan konut, ofis , fabrika , restoran , mağaza , villa v.s. ve tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve ürün tasarımlarından bunların projelendirilip uygulanmasına dek varan bir yelpazede hizmet  vermektedir.

Celil Demirsoy

Celil Demirsoy

Ynt. Krl. Başkanı / Mimar

İstanbul Kültür Üniversitesi 2008 / Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi

Sümerya Demirsoy

Sümerya Demirsoy

Tasarım ve Dekorasyon / İç Mimar

İstanbul Kültür Üniversitesi 2010 / İç Mimarlık ve Çevre Mühendislik Fakültesi

Ahmet Demirsoy

Ahmet Demirsoy

Şantiye ve Saha / İnşaat Mühendisi

İstanbul Aydın Üniversitesi 2012 , İnşaat Mühendislik Fakültesi

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN