WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

2008 yılında Mimar Celil Demirsoy tarafından kurulan CD MİMARLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. hızlı bir büyüme trendi göstererek inşaat sektöründe adını duyurmaya başlamıştır. İlerleyen yıllar özel kurum ve özel kuruluşların önemli projelerinde CD MİMARLIK LTD. ŞTİ. imzasının başarıyla atıldığı yıllar olmuştur.

CD MİMARLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Mimarlık ve İnşaat Hizmetleri , Konut ve Ticari yapı uygulamaları , Proje ve Modelleme işleri , Dekorasyon ve Tasarım hizmetleri , Tadilat ve Mimari yenileme işleri , Kat karşılığı inşaat ve Taahhüt Hizmetleri , Kentsel Dönüşüm uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden CD MİMARLIK LTD. ŞTİ.; Türkiye'nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam edecektir.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2023 Her Hakkı Saklıdır.
ÜSTE ÇIK